Pokoje

Pokój “Flapa”

Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

Szczegóły
Pokój “Flipa”

Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

Szczegóły
Pokój “Lata 20, lata 30”

Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny pokój dwuosobowy z osobnym wejściem, idealny dla pary lub dwóch osób. Wyposażony w dwie wersalki do wypoczynku oraz łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem.

Szczegóły
Pokój “Liść dębu”

Uroczy pokój na poddaszuUroczy pokój na poddaszu z łóżkiem podwójnym, łóżkiem pojedynczym i kanapą dwuosobową, oferujący komfortowy pobyt dla 4 osób wraz z łazienką, telewizorem i kompletnym aneksem kuchennym, idealny na rodzinny wypad z pięknym widokiem na okolicę.

Szczegóły
Pokój “Na parterze”

Pokój na parterze dla dwóch osóbPrzytulny pokój dla 2 osób wyposażony m.in w łazienkę, z telewizorem oraz kompletnym aneksem kuchennym, zapewniający komfortowy i relaksujący pobyt.

Szczegóły
Pokój “Na Poddaszu”

Pokój na poddaszu z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój na poddaszu dla 4 osób z łazienką, zapleczem kuchennym i widokiem na rzekę, idealny dla rodzin lub grup przyjaciół.

Szczegóły
Pokój “Okno na podwórze”

Przytulny Pokój z aneksem kuchennym i łazienkąPrzytulny pokój dla 2 osób z kanapą dwuosobową, łazienką, telewizorem i dostępem do internetu, wyposażony w aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, zapewniający komfortowy i samodzielny pobyt.

Szczegóły
Pokój “Poselski”

Pokój trzyosobowy z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój trzyosobowy o powierzchni 24,88 m² z osobnym wejściem i balkonem. Wyposażony w kanapę dwuosobową i kanapę jednoosobową. Łazienka (2,88 m²) z małą wanną. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem. Idealny na relaksujący pobyt na Pomorzu.

Szczegóły
Pokój “Pożegnanie z Afryką”

Przytulny pokój z widokiem na rzekęPrzytulny pokój dwuosobowy z widokiem na rzekę Łupawę, oferujący komfortowy pobyt dzięki wygodnemu łóżku, kanapie, łazience oraz kompletnie wyposażonemu aneksowi kuchennemu.

Szczegóły
Pokój “Widok na rzekę”

Pokoje z Uroczym Widokiem: Rzeka ŁupawaPrzytulny pokój dla 2-3 osób z widokiem na rzekę Łupawę, wyposażony w łóżko pojedyncze, kanapę dwuosobową, łazienkę z telewizorem oraz kompletny aneks kuchenny, zapewniający komfortowy i relaksujący pobyt.

Szczegóły
Pokój “Zielono Mi”

Pokój dla dwójki lub trójkiKomfortowy dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, własną łazienką i aneksem kuchennym, zapewniający idealne warunki do relaksu i wypoczynku podczas krótkiego pobytu.

Szczegóły