Pokój “Na parterze”

Udogodnienia

Pokój 2 osobowy. Powierzchnia 16,42 m². Osobne wejście.
2 wersalki. Łazienka (2,72 m²). Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Zapraszamy do naszego przytulnego pokoju dwuosobowego, który oferuje komfortowy pobyt na powierzchni 16,42 m². Pokój posiada osobne wejście, zapewniając prywatność i wygodę. Pokój dodatkowo, pokój posiada telewizor, dostęp do internetu oraz funkcjonalny aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, umożliwiając samodzielne przygotowywanie posiłków. To idealna opcja dla pary lub dwóch osób podróżujących, poszukujących wygody i niezależności podczas pobytu.

   

  Podgląd 360°

  Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
  Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!

   

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Okno na podwórze”

  Przytulny Pokój z aneksem kuchennym i łazienkąPrzytulny pokój dla 2 osób z kanapą dwuosobową, łazienką, telewizorem i dostępem do internetu, wyposażony w aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, zapewniający komfortowy i samodzielny pobyt.

  Szczegóły
  Pokój “Flipa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły
  Pokój “Liść dębu”

  Uroczy pokój na poddaszuUroczy pokój na poddaszu z łóżkiem podwójnym, łóżkiem pojedynczym i kanapą dwuosobową, oferujący komfortowy pobyt dla 4 osób wraz z łazienką, telewizorem i kompletnym aneksem kuchennym, idealny na rodzinny wypad z pięknym widokiem na okolicę.

  Szczegóły