Pokój “Poselski”

Udogodnienia

Pokój 3 osobowy. Powierzchnia 24,88 m². Osobne wejście.
Kanapa dwuosobowa oraz kanapa jednoosobowa. Łazienka (2,88 m²) z małą wanną. Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Nasz trzyosobowy pokój o powierzchni 24,88 m² zapewnia komfortowy pobyt. Posiada osobne wejście, co gwarantuje prywatność i wygodę naszym gościom. W pokoju znajdują się kanapa dwuosobowa oraz kanapa jednoosobowa, idealne do wypoczynku po dniu pełnym atrakcji. Przestronna łazienka (2,88 m²) wyposażona jest w małą wannę.

  Dodatkowo, z pokoju można podziwiać piękny widok na rzekę Łupawę z przyjemnego balkonu. Pokój jest także wyposażony w telewizor oraz zapewnia dostęp do internetu. Aneks kuchenny umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków – znajduje się tam kuchenka indukcyjna jednopalnikowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka oraz czajnik elektryczny. To idealne miejsce na relaksujący i niezależny pobyt na Pomorzu.

   

   

   

  Podgląd 360°

   

  Inne nasz pokoje

  Pokój “Lata 20, lata 30”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny pokój dwuosobowy z osobnym wejściem, idealny dla pary lub dwóch osób. Wyposażony w dwie wersalki do wypoczynku oraz łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem.

  Szczegóły
  Pokój “Na Poddaszu”

  Pokój na poddaszu z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój na poddaszu dla 4 osób z łazienką, zapleczem kuchennym i widokiem na rzekę, idealny dla rodzin lub grup przyjaciół.

  Szczegóły
  Pokój “Pożegnanie z Afryką”

  Przytulny pokój z widokiem na rzekęPrzytulny pokój dwuosobowy z widokiem na rzekę Łupawę, oferujący komfortowy pobyt dzięki wygodnemu łóżku, kanapie, łazience oraz kompletnie wyposażonemu aneksowi kuchennemu.

  Szczegóły