Pokój “Lata 20, lata 30”

Udogodnienia

Pokój 2 osobowy. Powierzchnia 16,42 m². Osobne wejście.
2 wersalki. Łazienka (2,72 m²). Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Zapraszamy do naszego przytulnego pokoju dwuosobowego, który oferuje komfortowy pobyt na powierzchni 16,42 m². Pokój posiada osobne wejście, zapewniając prywatność i wygodę. Znajdziesz w nim dwie wersalki, idealne do wypoczynku po dniu pełnym atrakcji. Łazienka o powierzchni 2,72 m² wyposażona jest w niezbędne udogodnienia. Dodatkowo, pokój posiada telewizor, dostęp do internetu oraz funkcjonalny aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, umożliwiając samodzielne przygotowywanie posiłków. To idealna opcja dla pary lub dwóch osób podróżujących, poszukujących wygody i niezależności podczas pobytu.

   

  Podgląd 360°

   

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Liść dębu”

  Uroczy pokój na poddaszuUroczy pokój na poddaszu z łóżkiem podwójnym, łóżkiem pojedynczym i kanapą dwuosobową, oferujący komfortowy pobyt dla 4 osób wraz z łazienką, telewizorem i kompletnym aneksem kuchennym, idealny na rodzinny wypad z pięknym widokiem na okolicę.

  Szczegóły
  Pokój “Na Poddaszu”

  Pokój na poddaszu z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój na poddaszu dla 4 osób z łazienką, zapleczem kuchennym i widokiem na rzekę, idealny dla rodzin lub grup przyjaciół.

  Szczegóły
  Pokój “Flipa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły