Pokój “Lata 20, lata 30”

Udogodnienia

Pokój 2 osobowy. Powierzchnia 16,42 m². Osobne wejście.
2 wersalki. Łazienka (2,72 m²). Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Zapraszamy do naszego przytulnego pokoju dwuosobowego, który oferuje komfortowy pobyt na powierzchni 16,42 m². Pokój posiada osobne wejście, zapewniając prywatność i wygodę. Znajdziesz w nim dwie wersalki, idealne do wypoczynku po dniu pełnym atrakcji. Łazienka o powierzchni 2,72 m² wyposażona jest w niezbędne udogodnienia. Dodatkowo, pokój posiada telewizor, dostęp do internetu oraz funkcjonalny aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, umożliwiając samodzielne przygotowywanie posiłków. To idealna opcja dla pary lub dwóch osób podróżujących, poszukujących wygody i niezależności podczas pobytu.

   

  Podgląd 360°

   

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Zielono Mi”

  Pokój dla dwójki lub trójkiKomfortowy dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, własną łazienką i aneksem kuchennym, zapewniający idealne warunki do relaksu i wypoczynku podczas krótkiego pobytu.

  Szczegóły
  Pokój “Okno na podwórze”

  Przytulny Pokój z aneksem kuchennym i łazienkąPrzytulny pokój dla 2 osób z kanapą dwuosobową, łazienką, telewizorem i dostępem do internetu, wyposażony w aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem, zapewniający komfortowy i samodzielny pobyt.

  Szczegóły
  Pokój “Flapa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły