Pokój “Pożegnanie z Afryką”

Udogodnienia

Pokój 2 osobowy. Powierzchnia  24,29 m². Łóżko jednoosobowe (90 cm × 200 cm)
Kanapa dwuosobowa. Łazienka (2,89 m²). Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Zapraszamy do tego urokliwego pokoju dwuosobowego o powierzchni 24,29 m², który oferuje komfortowy pobyt z widokiem na malowniczą rzekę Łupawę. Wyposażony w łóżko jednoosobowe (90 cm × 200 cm) oraz kanapę dwuosobową, pokój zapewnia wygodne miejsce do wypoczynku. Łazienka (2,89 m²) oraz telewizor umożliwiają relaksujący wieczór, a dostęp do internetu pozwala być w kontakcie ze światem. Aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę indukcyjną jednopalnikową, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i czajnik umożliwia przygotowanie posiłków w dowolnym czasie. To idealne miejsce na spokojny pobyt z pięknym widokiem na rzekę.

   

  Podgląd 360°

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Poselski”

  Pokój trzyosobowy z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój trzyosobowy o powierzchni 24,88 m² z osobnym wejściem i balkonem. Wyposażony w kanapę dwuosobową i kanapę jednoosobową. Łazienka (2,88 m²) z małą wanną. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem. Idealny na relaksujący pobyt na Pomorzu.

  Szczegóły
  Pokój “Flapa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły
  Pokój “Widok na rzekę”

  Pokoje z Uroczym Widokiem: Rzeka ŁupawaPrzytulny pokój dla 2-3 osób z widokiem na rzekę Łupawę, wyposażony w łóżko pojedyncze, kanapę dwuosobową, łazienkę z telewizorem oraz kompletny aneks kuchenny, zapewniający komfortowy i relaksujący pobyt.

  Szczegóły