Pokój “Widok na rzekę”

Udogodnienia

Pokój 2-3 osobowy. Powierzchnia 21,28 m². Łóżko pojedyncze (90 cm × 200 cm).
Kanapa dwuosobowa. Łazienka (2,88 m²). Telewizor.
Internet. Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa. Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Nasz przytulny pokój dla 2-3 osób o powierzchni 21,28 m² oferuje komfortowy pobyt z łóżkiem pojedynczym, kanapą dwuosobową oraz łazienką wyposażoną w telewizor. Goście mogą korzystać z internetu oraz przygotowywać posiłki w aneksie kuchennym z kuchenką indukcyjną jednopalnikową, kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem. Z okna pokoju roztacza się piękny widok na rzekę Łupawę, tworząc idealne miejsce do relaksu i wypoczynku.

   

  Podgląd 360°

   

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Lata 20, lata 30”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny pokój dwuosobowy z osobnym wejściem, idealny dla pary lub dwóch osób. Wyposażony w dwie wersalki do wypoczynku oraz łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem.

  Szczegóły
  Pokój “Flipa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły
  Pokój “Poselski”

  Pokój trzyosobowy z widokiem na ŁupawęPrzestronny pokój trzyosobowy o powierzchni 24,88 m² z osobnym wejściem i balkonem. Wyposażony w kanapę dwuosobową i kanapę jednoosobową. Łazienka (2,88 m²) z małą wanną. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem. Idealny na relaksujący pobyt na Pomorzu.

  Szczegóły