Pokój “Okno na podwórze”

Udogodnienia

Pokój 2 osobowy. Powierzchnia 17,60 m². Kanapa dwuosobowa.
Łazienka (4,00 m²). Internet. Telewizor.
Aneks kuchenny. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa. Kuchenka mikrofalowa.
Lodówka. Czajnik.

Podsumowanie

  Nasz przytulny pokój dla 2 osób o powierzchni 17,60 m² zapewnia wygodę i funkcjonalność dzięki kanapie dwuosobowej oraz łazience. Pokój wyposażony jest w telewizor i oferuje dostęp do internetu. Goście mają również dostęp do aneksu kuchennego z kuchenką indukcyjną jednopalnikową, kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem, co pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków i napojów. To idealne miejsce na spokojny pobyt w wygodnych warunkach.

   

  Podgląd 360°

   

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Lata 20, lata 30”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny pokój dwuosobowy z osobnym wejściem, idealny dla pary lub dwóch osób. Wyposażony w dwie wersalki do wypoczynku oraz łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem.

  Szczegóły
  Pokój “Flipa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły
  Pokój “Widok na rzekę”

  Pokoje z Uroczym Widokiem: Rzeka ŁupawaPrzytulny pokój dla 2-3 osób z widokiem na rzekę Łupawę, wyposażony w łóżko pojedyncze, kanapę dwuosobową, łazienkę z telewizorem oraz kompletny aneks kuchenny, zapewniający komfortowy i relaksujący pobyt.

  Szczegóły