Pokój “Na Poddaszu”

Udogodnienia

Pokój 4 osobowy. Powierzchnia  36,46 m². Łazienka (5,46 m²).
3 łóżka pojedyncze (90 cm × 200 cm). Wersalka rozkładana. Telewizor.
Internet. Zaplecze kuchenne. Kuchenka mikrofalowa.
Lodówka. Czajnik. Kuchenka indukcyjna jednopalnikowa.
Kuchenka mikrofalowa.

Podsumowanie

  Nasz przestronny pokój dla 4 osób o powierzchni 36,46 m² na poddaszu zapewnia komfortowy pobyt. W pokoju znajdują się 3 łóżka pojedyncze oraz wersalka rozkładana, idealne dla rodzin lub grupy przyjaciół. Wyposażony w łazienkę (5,46 m²), telewizor, internet oraz zaplecze kuchenne z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem i kuchenką indukcyjną jednopalnikową, ten pokój umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków. Dodatkowym atutem jest piękny widok na rzekę, który zapewnia relaksującą atmosferę podczas pobytu na poddaszu.

   

   

  Podgląd 360°

   

  Inne nasze pokoje

  Pokój “Flipa”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny dwuosobowy pokój z osobnym wejściem, dwiema wersalkami, łazienką, telewizorem, internetem i aneksem kuchennym z kuchenką indukcyjną i lodówką.

  Szczegóły
  Pokój “Lata 20, lata 30”

  Przytulny pokój dwuosobowyPrzytulny pokój dwuosobowy z osobnym wejściem, idealny dla pary lub dwóch osób. Wyposażony w dwie wersalki do wypoczynku oraz łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami. Pokój posiada telewizor, internet oraz aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką i czajnikiem.

  Szczegóły
  Pokój “Pożegnanie z Afryką”

  Przytulny pokój z widokiem na rzekęPrzytulny pokój dwuosobowy z widokiem na rzekę Łupawę, oferujący komfortowy pobyt dzięki wygodnemu łóżku, kanapie, łazience oraz kompletnie wyposażonemu aneksowi kuchennemu.

  Szczegóły